1 / 3
Iveco
3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.04.2022 04:30

Струга / Струга

2.8 turbo dely mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Dzenit
Потврден огласувач
76557557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам