1 / 1
- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija
50 €
30.06.2022 18:54

Гази Баба / Скопје

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija
- 500 x 200mm = 3 komada
- 200 x 200mm = 1 komad
- so fleksibilna vrska
- so motor od Trox Hesco
- donesena od Svajcarija
- novi, ne koristeni
cena: 50EUR od klapna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам