1 / 3
Drvena lulaska
5.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2023 15:25

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka po naracka 100% kvalitet
Lulaska za deca cenata e 5000den
Lulaska za vozrasni cenata e 5500den

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Laza
Потврден огласувач
077718749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам