1 / 1
Prodavam niva
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 21:55

Аеродром / Скопје

Квадратура:

1767 m²

Se prodava niva vednas posle benziskata pumpa na Okta vo pravec na Katlanovo pred katlanovo od desna strana na Avtopatot, i ima prilaz i od stariot pat od Petrovec za Katlanovo
Parcela br: 505 .
Za site ostanati informacii stoime na raspolaganje .
Info na br : 070 220 219
Dragan

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070335322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам