1 / 10
DUKAN DELOVEN PROSTOR
1 €
02.10.2022 01:40

Ресен

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

55 metri kvadratni
na ulica leninova pomegu aptekata euro farm, market micale i kam market
extra sostojba cisto nov!!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Slavco
Потврден огласувач
+389 78454404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам