1 / 2
NOVI BATERII ZA DRON
500 МКД
Цената е фиксна
02.08.2022 13:01

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame Novi baterii za dronovi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам