1 / 12
3D REKLAMK SVETLECKI LIGHT BOX LED NEON
120 €
Цената не е фиксна
12.06.2022 01:13

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka i montaza na:
- Svetlosni reklami
- 3D Led Bukvi
- Totemi
-Bibordi
-Service
-Led Display edna boja i full color
- Led neon

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам