1 / 6
Pilotka Sennheiser PC 7 USB
600 МКД
16.09.2022 12:01

Прилеп / Прилеп

Pilotka Sennheiser PC 7 USB

Noise-cancelling microphone
Excellent voice and audio quality
Plug&Play: USB connection
Mono version: ideal for staying aware of surroundings
Adjustable microphone
Perfect for VOIP communications

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
076443937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам