1 / 3
Fustan
1.500 МКД
14.02.2023 11:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Фустани

Големина:

M

Боја:

Жолта

Kupen mnogu skapo kako unikaten model
Ubava.banana boja.gorniot del e so korset.Na ramoto izrabotka od monustra.isto i na strukot
Nadolu pagja kako listovi od saten i tenok materijal
Raskosen .preubav.nikogas ne e nosen
Kupen 9000
Kontakt viber
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам