Metalni Potpiraci
3 МКД
30.09.2022 16:55

Илинден / Скопје

Izdavam 80 Metalni Potpiraci na izvlekuvanje so kajli do 3 metri visina.
Cenata e 3 denari od parce na den.
Uslugata se plakja odnapred.
Prevozot e na vas.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
077/769-340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам