1 / 8
nikon fe10
100 €
03.06.2023 22:09

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

3,1-4 Мегапиксели

Марка:

Nikon

se prodava nikon fe10
objektiv 35 79
kontakt 077950455

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Joki
Потврден огласувач
070900123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам