1 / 2
Se prodava masina za sisanje Rowenta
3.000 МКД
29.09.2022 05:51

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava profesionalna masinka za sisanje rowenta mnogu malku korristena skoro nova

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

kole gelev
Потврден огласувач
078644609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам