1 / 5
Нов некористен мини компјутер Beelink T4
6.500 МКД
21.01.2023 16:51

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталиран лиценциран Windows 10. Компјутерот може да се поврзе на телевизор или монитор и не зафаќа простор како обичен компјутер. Може да го инсталирате било каде (спална, дневна, викендица ...)

Intel Atom x5 - Z8500 Intel HD Graphics 600
4GB RAM 64GB EMMC
2.4GHz 5.8GHz WiFi / 1000Mbps
2 x USB3.0 / BT4.0 / Support 4K 30fps

Brand: Beelink
Model: T4
Type: Mini PC
System: Windows 10
Core: Quad Core
GPU: Intel HD Graphics 600
RAM Type: LPDDR3

Decoder Format: H.263,H.264,H.265,HD MPEG4
Video format: 1080P,4K,DAT,FLV,MKV,MOV,MP4,WMV
Audio format: AAC,AC3,MP3,MPEG,OGA,OGG,TrueHD,WMA
Photo Format: BMP,GIF,JPEG,JPG,PNG,TIFF
Support 5.1 Surround Sound Output: Yes

5G WiFi: Yes
WIFI: 802.11 a/b/g/n/ac, Dual-band WiFi 2.4GHz/5GHz , Dual wireless antenna
Bluetooth: Bluetooth4.0
Power Supply: Charge Adapter
Interface: DC Power Port, DP, HDMI, Microphone Jack, RJ45, USB2.0, USB3.0
Language: Multi-language
HDMI Version: 1.4
Other Functions: Others
HDMI Function: HDCP
Power Consumption.: 12W
RJ45 Port Speed: 1000Mbps

Power Type: External Power Adapter Mode
Power Input Vol: 12V
Suggest Input: 12V 2A
Power Adapter Input: 100-240V / 50-60Hz

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
071474588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам