1 / 3
NOVI 17'' 5X114.3 KIA HYUNDAI
470 €
Со вклучен ДДВ
21.07.2022 15:13

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

114

Број на дупки:

Со 5 дупки

KIA HYUNDAI 17'' | 470€ (28 900ден)
МОДЕЛ: HN4074 ДИМЕНЗИИ: 17'' 5X114.3 67.1CB, 7.0Ј ET49, GLOSS GUNMETAL/DIAMOND FACE COLOR.
Сет од 4 алуминиумски бандажи- 470€ (28 900ден). Бесплатна испорака на домашна адреса!

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 17'' 5X112 BBS

470 €

NOVI 18'' 5X112 VW BEETLE

550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам