1 / 2
Таблет
По Договор
02.05.2022 20:17

Радовиш / Радовиш

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple

Големина на екранот:

11" инчи

Се продава нов таблет, цена по договор.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Милица
Потврден огласувач
070816011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам