1 / 2
Продавам чизма за лавабо
600 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 10:47

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам чизма за лавабо во добра сосатојба.
Цена 600 денари.
Контакт 071337759

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071337759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам