1 / 6
Masina za krsenje na orev so integriran kalibrator Kadioglu
По Договор
06.09.2022 08:00

Ресен

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Машина за кршење на ОРЕВИ со интегриран калибратор.
Можност за подесување на калибратор пред кршење. Од 80% до 90% чистење на јатка. Дневен капацитет од 100кг до 500кг во зависност од типот на оревите.

ОВЛАСТЕН УВОЗНИК
ZUHER AGRO - RESEN
071-766-522

#афпзрр #оглас #рурална #жена #грант #национална #програма #мзшв #министерство #агенција #финансискаподдршка #машини #трактори #бадем #чистење #лупење #преса #овошен #сок #хидро #ореви #калибратор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од: Претпријатие

ZUHER AGRO RESEN
Потврден огласувач
071766522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам