Prodavam kamp prikolka vo Gradiste vo noviot del
2.500 €
10.05.2022 08:56

Скопје

Prodavam kamp prikplka vo Gradiste vo noviot del.Prikolkata e Adria od golemite so pokrivna konstrukcija ogradena.Cena na prikolkata komplet e 2500 evra.Info samo na ovoj broj 078381001.Moze i za izdavanje za cela sezona. Kontakt 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам