1 / 2
Prodavan kamp vo Gradiste
2.000 МКД
03.07.2022 14:06

Скопје Центар / Скопје

Prodavan izdavam kamp vo Gradiste preku celiot leten period,cena 2000-2500 den od den.smeni na 10 dena,kapacitet na prikolkite od 4 -6 lica

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам