1 / 1
NOVI 18'' 5X120 ARCEO MADRID
530 €
Со вклучен ДДВ
580 €
24.11.2022 11:22

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Акциска понуда 530€ (32 600ден)
ARCEO MADRID 18'' | 530€ (32 600ден)
МОДЕЛ: MD8047 ДИМЕНЗИИ: 18'' 5X120 72.6CB, 8.0Ј ET34 / 8.5J ET37, GLOSS BLACK COLOR.
Сет од 4 алуминиумски бандажи- 530€ (32 600ден). Бесплатна испорака на домашна адреса!

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Mareli
Вардарска бр.76
Потврден огласувач
076 359 101
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVI 16'' 5X114.3 RENAULT NISSAN

390 €

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ ВОЗИЛА

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам