1 / 3
Prodavam novi patiki
1.800 МКД
12.05.2022 09:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Бела

Prodavam novi patiki br. 42....cena 1800 den... tel.za kontakt 070376170.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Saška
Потврден огласувач
070376170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам