1 / 9
Cevki i ZP profil YU kvalitet f90,f48,f40,debelozidni
11.111 €
29.11.2022 02:36

Штип / Штип

Cevki Yu, kvaliteni,debelozidni 0.3mm
f90 ...8 broja..6m. dolgi 70e.parce
f48..36 broja 7,85 m.dolgi ..35 e.parce
Zp profil 40 broja 6m.dolgi 30 e.parce

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам