1 / 1
Dahua ip Wifi Videofon Domofon
1 €
12.05.2022 12:49

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Dahua ip Wifi Видеофон
-2MP FULL HD кристална јасна слика
-аудио во две насоки
-IR ноќна визија
-конекција Wifi/Poe net
-меморија micro sd card до 128gb
-следење и контрола од мобилен тел

За нарачка или монтажа контакт
078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам