1 / 3
Ламба од ХИМАЛАЈСКА СОЛ
1.400 МКД
18.06.2022 12:44

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ламба💡 од ХИМАЛАЈСКА СОЛ🔥
🔥Го прочистува воздухот✅
🔥Зрачи негативни јони во воздухот✅
🔥Ги намалува симптомите на алергија и астма✅
🔥Ја подобрува респираторната функција✅
👉3kg 1400 den.👍
👉5kg 1990 den.👍

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од: Претпријатие

TESLA LED
Ul.Kosturski Heroi 17/3
Потврден огласувач
078355377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам