1 / 10
Mini Sony graphic EQ SEH-V5 SSSS
70 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2023 06:26

Кисела Вода / Скопје

1.Mini Sony EQ SEH-V5 Made in Japan model od 1984 godina, potpolno ispraven i funkcionalen.............. cena 70 eur. (fiksno).

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам