1 / 10
IZDAVAM KAMP PRIKOLKI
700 €
06.06.2022 05:37

Скопје Центар / Скопје

Hitno izdavam kamp za cela sezona po dogovor.Prikolkata e vo noviot del na Gradiste.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Olgica Gruevska
Потврден огласувач
078208825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам