1 / 3
PRODAVAM NOVI DRONOVI
5.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 08:35

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov dron ASTRONAUT
LETA DO 500 MATRI
REZERVA PERKI
POLNAC
STITNICI ZA PERKI
IMA OPCIJA ZA KRUZENJE OKOLU VAS
SLIKANJE KOGA KE POKAZES DVA PRSTI
HD KANERA 4K

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам