1 / 12
Pronajdete idealen cd player za Vas
1 МКД
08.06.2022 15:36

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Koj i da go zemete nema da zgesite, citaat bez problem vo del od sekunda i kopii i orginali
1. Sony CDP-29 org.dalecinsko.prodaden.
2. Yamaha CDX-396...................3000 den..
3. Marantz CD5001,dalecinsko..7000 den.
Mozna proba vo sekoe vreme.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам