1 / 12
HASSELBLAD -pribor
150 €
26.05.2023 22:45

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

Dodatoci za hsselblad:

1.Haseselblad macro prsteni.
2.Hasselblad TTL kabel SCA 390.
3.Hasselblad stranicna waservaga.
4.Racka za premotavanje.
5.Akumate matsajbna.
6.Proxar B57/50 F:0,5m. F-1m. F-2m.
7.Filter: Hasselblad/50 3,5x CB 12 -1,5
8.Zadna nova pozadina za SWC hasselblad.
9.Hasselblad Stranicen adapter za blitz.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Foto
centar
Потврден огласувач
077972643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам