SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2
60.000 €
18.09.2022 18:57

Велес / Велес

Квадратура:

55 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO MLADOST , INF. 075596598 GORAN,,,070597783

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ALBERTO MAZNEVSKI
Потврден огласувач
070597783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам