1 / 4
Pistol za farbanje пиштол за фарбање
50 €
07.02.2023 22:43

Прилеп / Прилеп

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за нив

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Plasticen ABS fiting i ventili

2 €

Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам