1 / 1
Plac na vlezot na Dihovo
1 €
05.08.2022 20:55

Битола / Битола

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja
Broj na parcela 327
Aleksandar 075 744 251

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075744251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам