TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII
50 €
Цената е фиксна
24.05.2022 14:39

Скопје Центар / Скопје

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so folija na ekranot.Tabletot e 10.1" i e odlicen i baterija si drzi doaga kompet so polnac...Odlicen e za mali deca ima youtube kids i nekoj eduktivni aplikacii..
tableot e nov ne e koristen ama e postar model android 4.2.2,procesr dual core A23,4gb memorija i plus slot za memoriska karticka

cena:50 evra

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам