1 / 9
Sobi vo ljubanista
1 €
26.05.2022 19:53

Охрид / Охрид

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Se izdavaat sobi so sopstveni kupatila , terasa i zaednicka kujna so prekrasen dvor i parking mesta.

Tel: 075 621 258

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Ljubanista
Потврден огласувач
075621258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам