1 / 2
Motor za bmw e39/e34 2.5TDS PERFEKTEN!
По Договор
15.06.2022 12:04

Гостивар / Гостивар

Motor za bmw e39/e34 2.5TDS 143KS vo perfektna sostojba!
Moze i komplet so dizni i bosch, a moze i gol motor(glava i blok)
I drugi ostanati delovi okolu motor
TURBINA
BOSCH PUMPA
DIZNI
itn
Povekje info na tel/viber/whatsup:072229235

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
072229235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам