1 / 10
PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA NOVA!!
По Договор
21.11.2022 17:21

Битола / Битола

SE PRODAVA PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA KOMPLETNO ISPRAVNA SO 4 NOVI GUMI VO ODLICNA SOSTOJBA!!!

PRIKOLICATA KIPA NA 3 STRANI
KOMPLETNA DOKUMENTACIJA

KONTAKT SAMO NA BROJOT

☎️☎️☎️--- 075 873 053 ---☎️☎️☎️
☎️☎️☎️--- 075 873 053 ---☎️☎️☎️
☎️☎️☎️--- 075 873 053 ---☎️☎️☎️
☎️☎️☎️--- 075 873 053 ---☎️☎️☎️

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Auto
Потврден огласувач
075873053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам