1 / 6
СОБИ ВО ОХРИД
350 МКД
400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:11

Охрид / Охрид

Квадратура:

60 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ НА ТУРИСТИЧКА КАЈ ПАЗАРОТ НА УЛ.ДЕЈАН ВОЈВОДА 150б.ИМА 2 БАЛКОНИ.БАЊА И ПОСЕБНО ВЦ.ЦЕНА ЗАВИСНО ОД БР.НА ЛИЦА И ДЕНОВИ .ОБЕЗБЕДЕН ПАРКИНГ ЗА ВАШАТА КОЛА.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Зоран
Dejan Vojvoda 150b
Потврден огласувач
075524205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам