1 / 3
Се продава Инвалидска Количка
1 €
Цената не е фиксна
02.06.2022 16:29

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава Инвалидска Количка, во одлична состојба. Не е користена воопшто !

Контакт: 072 208 934

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Се продава од:

Kolicka
Потврден огласувач
072208934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам