1 / 8
IZDAVAM KAMP PRIKOLKI
2.000 €
04.06.2022 00:46

Кисела Вода / Скопје

Izdabam ksmp prokolki po cens od 15000,20000,25000 za 10dena vo zavisnost od periodot od 4 06 2022 do 30 082022.Prikolkite se kompletno optemeni.tel 078381001

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам