1 / 11
Nad C 660 CD Recorder
230 €
250 €
04.06.2022 21:11

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Nad C 660 , uredjaj je u ispravnom stanju provereno cd plejer cita cd recorder cita prazni disc ga prepoznaje ali ja nisam uspeo da snimam mozda treba neki drugi format cd-a

Jedini na Reklama5

Specifications
Disc format: CD, MP3

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Signal to Noise Ratio: 105dB

Digital outputs: coaxial, optical

Dimensions: 435 x 95 x 300mm

Weight: 5.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам