1 / 6
Zvucnici JBL Selenium 15" visokotonci Alien
100 €
Цената е фиксна
12.06.2022 21:54

Ѓорче Петров / Скопје

Kontakt samo na Viber!

Selenium 15ki cena 100e par
Alien visoki cena 50e par, novi neupotrebeni

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070639855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам