1 / 4
iPad 2, 32GB 3G
1.500 МКД
Цената е фиксна
13.07.2022 07:35

Виница / Виница

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

iPad 2, 32GB 3G. Bel. Ima skrsen touchscreen ama raboti odlicno po celiot ekran. Imam staveno folija i moze da se koristi bez problemi. Baterijata drzi odlicno. Cenata e super povolna i fixna.
Se prodava samo iPadot, bez dodatoci.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам