1 / 8
MASINKA ZA FASADA EZE EZINJA
1.800 МКД
09.04.2023 22:19

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI MASINKI - EZINJA ZA FASADA. TIE STO SE NA SLIKITE. KOMPLETNI SO RACKA I EZE. CENA 1800 DEN ZA MASINKA.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам