1 / 5
Kopacki Novi broj 41 doneseni od svedska citaj oglas
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 10:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kopacki Doneseni od svedska novi nitu ednas noseni se prodavaat poradi povreda na malo dete vo nezgodna nesrekja,za uspesna operacija potrebni se pari,cena na kopacki 10k.
Viber:079238340

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Mateo
Потврден огласувач
79238340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам