1 / 5
Se prodava Canon EOS 60 D
600 €
Цената не е фиксна
02.11.2022 14:42

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Canon

Se prodava
Canon EOS 60 D
Canon 18-55
Canon 28-80
Sigma 18-300
SD kartici
Torbica
Zastitno staklo
Kais za preku ramo
Cena 600 evra ZA SVE KOPLET


071910199

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
076302000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам