1 / 2
Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren
900 МКД
01.02.2023 11:56

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov kabel 4x25 crn lisnast bakaren so dolzina od 44m Cena za 1m e 900den moze da se koristi za razlicni nameni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
078306191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам