1 / 7
IZDAVAM KAMP VO GRADISTE i prodavam
5.000 €
28.11.2022 00:55

Скопје Центар / Скопје

Se prodava kamp vo Gradiste pokraj ezero,kampot e opremen za 4 lica a moze i dopolnitelno uste 4 vo brako.Preporaclivo e za familii .tel 078381001BARAJTE ISKLUCIVO NA OVOJ BROJProdavam hitno kamp pokraj ezero cena 5000 evra

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Prodavam izdavam
Потврден огласувач
078381001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам