1 / 3
Dusek Almera 120x200
9.000 МКД
18.11.2022 16:35

Аеродром / Скопје

Dusekot e nov koristen e 6 meseci i poradi visinata 30cm ne bese kompatibilen.
Dusekot e najvisoka klasa. Nov e 20.000.00 den.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
+38978300788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам