1 / 12
SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC POD PRILEPSKO EZERO !!!
17.000 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 18:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2300 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Se prodava VIKENDICA SO PLAC pod PRILEPSKO EZERO na 100 metri od restoran MIR !
- Struja
- Voda
- Prooden pat

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078637415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам