1 / 5
BLUTUT KARAOKE ZVUCNIK
10.999 МКД
22.06.2022 15:56

Илинден / Скопје

BLUTUT KARAOKE ZVUCNIK 🎤🎤🎶 2×12 inci so bezicen mikrofon I mini mikseta za kompozicija na zvuk komplet so mikrofon 10.999den info 078233457

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Zzzz
Потврден огласувач
078233457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам